هزینه خدمات

تعرفه تسویه حساب ها و کارمزد درگاه های ناین پی

ما در ناین پی همواره تلاش می‌کنیم تا متنوع ‌ترین و با کیفیت ترین خدمات را با کمترین هزینه برای افراد بیشتری در دسترس قرار دهیم. ما برای کسب و کار‌های بزرگ با تراکنش های بالا، طرح‌های ویژه‌ای داریم. اگر شما هم تمایل به استفاده از امکانات نوآورانه ناین پی دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از طرح‌های ویژه و کاهش کارمزد با ما تماس بگیرید.

وب‌سایت استاندارد ویژه
درگاه غیر مستقیم 0.5 % رایگان
درگاه مستقیم 1 % رایگان
درگاه اختصاصی 4 % رایگان


آموزشگاه ها بی مدرک با مدارک
درگاه غیر مستقیم 1 % 0.5 %
درگاه مستقیم 1.5 % 1 %
درگاه اختصاصی 4 % 3 %


اپلیکیشن استاندارد ویژه
درگاه درون برنامه‌ای غیر مستقیم 0.5 % رایگان
درگاه درون برنامه‌ای مستقیم 1 % رایگان


سایر خدمات استاندارد ویژه
درگاه پرداخت شخصی 1 % رایگان
درگاه پرداخت آسان 1 % رایگان
  • درگاه های ناین پی از تمامی شرکتهای PSP ارائه دهنده خدمات پرداخت در ایران و متصل به بانکهای پارسیان، ملت، ملی، سامان، پاسارگاد، صادرات، کارآفرین، کشاورزی و اقتصاد نوین ارائه می شوند.
  • درگاه اختصاصی با همکاری تجاری با شرکتهای تجارت الکترونیک پارسیان (بانک پارسیان) و پرداخت الکترونیک سداد (بانک ملی) با مجوز رسمی PSP از بانک مرکزی و شبکه شاپرک ارائه می شود.
  • سطح استاندارد: در این سطح زمان تسویه حساب ها با توجه به مبلغ، متغیر بوده (حداقل 1 ساعت بعد از درخواست)، کارمزد تسویه حساب بر اساس کارمزد بانکی و کارمزد تسویه اتوماتیک نیز 500 تومان می باشد.
  • سطح ویژه: در این سطح کارمزد تمامی درگاه ها رایگان بوده و تسویه حساب ها به صورت هفتگی، اتوماتیک و کاملا رایگان انجام می پذیرد. به عبارتی دیگر در سطح ویژه، خدمات ناین پی به صورت کاملا رایگان ارائه می شود.
  • پرداخت با استفاده از کیف پول، در وبسایت تمامی پذیرندگان ناین پی کاملا رایگان است. این سرویس برای پذیرندگان در هر دو سطح استاندارد و ویژه، فعال و قابل استفاده می باشد.